Dr. Fejérpataky László Általános Iskola 
2454 Iváncsa, Fő u. 61.
OM: 030092
+36 25 255 352
fejerpataky.isk@gmail.com
honlap: http://iskola.ivancsa.hu
  "Az érték bennünk van"   
Czeizel Endre
 

Kezdőlap
Filmek
Eredmények
Hála-fal
Dokumentumok

 
 
 
NTP-SR-15-0098
 

Impresszum

 
Ideális megjelenítés: Chrome böngészővel

Találatszámláló
 





 


 

 

Itt tesszük közzé azoknak a diákoknak a nevét, akikre büszkék lehetünk

2017/2018-as tanév

2014/2015-ös tanév

2015/2016-os tanév

2016/2017-es tanév

Fejérpataky-díjasaink

Tanulmányi munkáért:

Khalil Khaula

 

Khalil Huzifa

 

 

A hónap diákja - alsósok
osztály 1. a 2. a 2. b 3. a 4. a 4. b
szeptember Kiss Dávid - Simon Gergely Vígh Nikolett Jakus Kristóf Zalán Vígh Dániel Szabó Flóra Baranyai Amira
október Gábor Bence - Szabó Mercédez Kövesi Dominik Baki Zsombor Kövér Márk Ágoston Viktória Nagy Johanna
november Berencz Kinga - Lázár Dominik Kövesi Dominik Juhász Barnabás Bodrogi Flóra Sztanoasz Izabel Czimbalmos Bence
december Molnár Fanni-Pintye Viktória Kövesi Dominik Csoknyai Tamara Molnár Eliza Csajághy Balázs Gál Enikő
január Balogh Rikárdó, Dolhai Gergő Kövesi Dominik Varga Klaudia Kövér Márk Hidán Kata Szakos Márk
február Balogh Angéla, Horváth Máté           Kövesi Dominik Soós Jázmin Kiss Alexandra Zima Regina Gál Enikő
március Sági Alex, Rus dárius Vígh Nikolett Moharos Lorina Molnár Nóra Vörös Korinna Terejánszki Noel
április Gábor Bence, Simon Gergely Szabó János Noel Vörös Benjámin Pósch Sára Hidán Kata Baranyai Amira
május Kiss Dávid, Pintye Viktória Kaltenecker Zsombor Szarka Péter Szunyi Dóra Sztanoasz Izabel Gál Enikő
A hónap diákja - felsősök
osztály 5. a 5. b 6. a 7. a 8. a
szeptember Vörös Thesszália Anna Polák Andor Lestár Panna Lajos Izabella Khalil Khaula
október Molnár Lili Iringó Polák Andor Tóth Ramóna Hidán Csenge Khalil Khaula
november Vörös Thesszália Szarka István Handra Bálint Hidán Csenge Khalil Khaula
december Molnár Lili Iringó Polák Andor Handra Bálint Dénes Márkó Khalil Khaula
január Ágoston Ádám Polák Andor Handra Bálint Hidán Csenge Khalil Khaula
február Ágoston Ádám Szarka István Lestár Panna Dénes Márkó Khalil Khaula
március Ágoston Ádám Szarka István Handra Bálint Hidán Csenge Khalil Khaula
április Ágoston Ádám Polák Andor Handra Bálint Vámos Brigitta Khalil Khaula
május Szőke Réka Polák Andor Lestár Panna Baki Dorina Khalil Khaula

 

 

Atlétika többpróba körzeti döntő - Adony, 2018. június 5.

 

Fiú csapat: 2. hely

Polák Áron, Vígh Dániel, Dolhai Gábor, Szabó János Noel, Juhász Barnabás, Gál Zoltán.

Fiú egyéni:

1.     hely     Szabó János Noel

 

 

Lány csapat: 1. hely

Pósch Sára, Moharos Lorina, Szabó Lotti, Gál Csepke, Varga Klaudia, Soós Jázmin.

Lány egyéni:

2.     hely     Moharos Lorina

3.     hely     Pósch Sára

 

Országos Uszonyosúszó diákolimpia - Gyöngyös, 2018. június 2.

 

Szabó Flóra

50 m uszonyos úszás    4. hely

100 m uszonyos úszás  4. hely

200 m uszonyos úszás  5. hely

50 m delfinúszás 3. hely

 

Palkó Jázmin

50 m uszonyos úszás

100 m uszonyos úszás  5. hely

 

Molnár Eliza

100 m uszonyos úszás  2. hely

 

Berkesi Ákos

50 m uszonyos úszás    7. hely

100 m uszonyos úszás 

 

Pósch Sára

50 m uszonyos úszás    2. hely

 

Szabó Lotti

50 m uszonyos úszás    8. hely

100 m uszonyos úszás

 

 

Atlétika többpróba verseny -  Szabadegyháza, 2018. április 27.

2. kcs. lány csapat - 3. helyezés
2. kcs. fiú csapat - 4. helyezés
3. kcs. fiú csapat - 3. helyezés
Egyéniben 3. helyezett: Schulek Vanda

felkészítő tanár: Peidlné Kard Anita, Klapper Csaba

 

Bálint Ágnes verseny olvasási verseny döntő -  Adony, 2018. április 24.

Keveri Koala:
Hidán Kata, Vörös Korinna, Ágoston Viktória, Zima Regina (4. a)

Lángész egérkék:
Bodrogi Flóra, Molnár Eliza, Vigh Dániel, Kövér Márk (3. a)

felkészítő tanár: Gergely Gabriella, Niku Vasziliszné

 

"Vollé2020 Röpisuli" Budapest, 2018. április 15.

"A" - csapat: III. hely.
Tagok: Gönczöl Milán, Dénes Dániel, Szentes András, Simon Áron, Lakatos Norbert. 

"B"- csapat: II. hely.
Tagok: Handra Bálint, Tulkovics Kristóf, Kovács Olivér, Vitányi Roland, Polák Andor.

felkészítő tanár: Klapper Csaba

 

Körzeti labdarúgó diákolimpia körzeti döntő -  Iváncsa, 2018. április 10.

3. kcs. fiú csapat - II. hely
Benyovszki Adrián, Dénes Dániel, Gönczöl Milán, Kovács Olivér, Handra Bálint, Révai Patrik, Simon Áron, Szentes András, Terejánszki Benjámin, Tulkovics Kristóf

Körzeti alsós szavalóverseny - Mezőfalva, 2018. április 10.

Hidán Kata - 1. helyezés
Balogh Angéla - 2. helyezés

Megyei atlétika diákolimpia, mezei futóverseny -  Székesfehérvár, 2018. április 5.

1. kcs. fiú csapat - 9. hely
1. kcs. lány csapat - 4. hely
2. kcs. fiú csapat - 7. hely
2. kcs. lány csapat - 8. hely
4. kcs. lány csapat - 6. hely
Egyéni helyezések:
Polák Áron - 2. hely
Szabó Lotti - 7. hely

Körzeti labdarúgó diákolimpia -  Rácalmás, 2018. március 28.

I. korcsoport - III. helyezés
A csapat tagjai: Baki Zsombor, Dolhai Gábor, Juhász Barnabás, Paizs Péter, Szabó Dorián, Szabó János Noel, Szász Krisztián, Szentes Róbert, Vígh Dániel

Körzeti atlétika diákolimpia, mezei futóverseny -  Adony, 2018. március 27.

Egyéni versenyben továbbjutottak a megyei versenyre:

1 000 m
1. hely - Polák Áron, 4. hely - Vígh Dániel, 4. hely - Pósch Sára, 6. hely - Szabó Lotti
1 500 m
3. hely - Szabó Flóra, 4. hely - Molnár Eliza,
2 000 m
4. hely - Terejánszki Noel
2 500 m
3. hely - Palkó Fruzsina

Csapatversenyben továbbjutottak:

1. kcs. lány csapat - 2. hely: Pósch Sára, Szab Lotti, Gál Csepke, Varga Klaudia, Zólyomi Kitti
1. kcs. fiú csapat - 2. hely: Polák Áron, Vígh Dániel, Gál Zoltán, Szabó János Noel, Dolhai Gábor
2. kcs. lány csapat - 1. hely: Szabó Flóra, Molnár Eliza, Schulek Vanda, Hidán Kata, Illés Kiara
2. kcs. fiú csapat - 2. hely: Czimbalmos Bence, Terejánszki Noel, Polák Andor, Kövér Márk, Somogyi László
4. kcs. lány csapat - 3. hely: Palkó Fruzsina, Szabó Lotti, Budavári Fanni, Lajos Izabella, Horváth Dorina

 

Körzeti labdarúgó diákolimpia -  Rácalmás, 2018. március 26.

II. korcsoport - II. helyezés
A csapat tagjai: Juhász Ábel, Dénes Regina, Czimbalmos Bence, Terejánszki Noel, Lakatos Norbert, Kovács Olivér

 

Megyei röplabda diákolimpia -  Dunaújváros, 2018. március 21.

III. helyezés
Csapat tagok: Handra Bálint, Dénes Dániel, Gönczöl Milán, Szentes András, Simon Áron, Kovács Olivér, Révai Patrik, Tulkovics Kristóf, Szarka István, Lakatos Norbert, Polák Andor, Vitányi Roland

felkészítő tanár: Klapper Csaba

Tankerületi matematika verseny -  Dunaújváros, 2018. március 7.

4. helyezés: Szarka István (5. b)
11. helyezés: Ágoston Ádám (5. a)

felkészítő tanár: Bartha Gabriella

 

Fejérpataky-hét 2018. eredmények 2018. március 9.

Kazinczy szépkiejtési verseny

2. osztály                                1. Vígh Nikolett

                                               2. Zólyomi Kitti

                                               3. Kölcze Milán

3-4.      osztály             1. Vörös Korinna

                                               2. Petrányi Tímea

                                               3. Hidán Kata, Kövér Márk

5-6. osztály                 1. Németh Ádám

                                               2. Moharos Lilla

                                               3. Vörös Thesszália

7-8. osztály                 1. Hidán Csenge

                                               2. Lajos Izabella

                                               3. Horváth Réka

Petőfi szavalóverseny

1.      osztály             1. Balogh Angéla
                                   2. Kiss Dávid
                                    3. Boronyai Elina

 

Minden első osztályos induló emléklapot kapott tanítójától első tanulmányi versenyének emlékére.

 

2.      osztáy              1. Vígh Nikolett
                                   2. Kövesi Dominik
                                   3.
Dal-Bo Duiglio Christophe



3.      osztály                        1. Kiss Alexandra
                                   2. Dénes Regina
                                   3. Pálfi Attila

4.      osztály                        1. Vörös Korinna
                                    2. Hidán Kata
                                    3. Illés Kiara

5-6.osztály          1. Vörös Thesszália
                                       2.  Németh Ádám
                                         3. Németh Alíz

7-8. osztály                       1. Csuka Bettina
                                         2. Tóbiás Zsófia
                                         3. Hidán Csenge

Helyesíró verseny

1.      osztály             1. Gábor Bence, Simon Gergely
                                   2. Lázár Dominik
                                   3. Balogh Angéla

2.      osztály                        1. Szarka Péter
                                   2. Zólyomi Kitti
                                   3. Dolhai Gábor

3.      osztály                        1. Vargyas Tímea
                                   2. Kövér Márk
                                   3. Pálfi Attila


4.      osztály                        1. Vörös Korinna
                                   2. Móré Maja
                                   3. Csoknyai Milán

 

5-6. osztály                      1. Moharos Lilla
                                        2. Szarka István
                                        3. Németh Ádám

7-8. osztály                      1. Hidán Csenge
                                        2. Kovács Rubina
                                        3. Bór Laura

 

 

 

Matematika verseny 

 

1. osztály              1. Gábor Bence

                                        2. Dolhai Gergő
                                        3. Kiss Dávid, Pintye Viktória

2. osztály              1. Szarka Péter
                                        2. Gál Csepke, Juhász Barnabás
                                        3. Varga Klaudia

3.  osztály                        1. Kövér Márk
                                        2. Vígh Dániel
                                        3. Molnár Eliza

4. osztály                         1. Csoknyai Milán
                                  2. Ágoston Viktória
                                        3. Gál Enikő, Juhász Ábel

Környezetismeret verseny

1.  osztály                               1. Gábor Bence
                                               2. Simon Gergely
                                                3. Kiss Dávid

2. osztály                                1. Jakus Kristóf
                                                2. Szarka Péter
                                               3. Kaltenecker Zsombor

3. osztály                                1. Molnár Eliza
                                               2. Kiss Alexandra, Kövér Márk
                                                3. Polák Áron, Vígh Dániel

4. osztály                                1. Csajághy Balázs
                                               2. Sztanoasz Izabel
                                               3. Szabó Flóra

 

Történelem-informatika verseny  

1.      helyezett                     Ágoston Kyra 
                                   Orbán Bianka

2.      helyezett                     Horváth Réka
                                   Kiss Gergő

3.      helyezett                     Budavári Fanni

                                       Handra Bálint

Könyvtárhasználati verseny

    Alsó tagozat         1.  4b
                                   2.  2a

                                   3.   3a

  Felső tagozat          1.  5b

                                    2.  6a

                                    3.  8a

 

Kistérségi angol nyelvi verseny Dunaújváros, 2018. február 20.

A kétfordulós versenyen iskolánkból 9 fő indult, ketten jutottak a szóbeli fordulóba
II. helyezés: Khalil Huzifa
XI. helyezés: Khalil Khaula

felkészítő tanár: Farkas László

 

"Vollé2020 Röpisuli" Budapest, 2018. február 25.

I. helyezés:
"A" csapat: Vitányi Roland, Simon Áron, Gönczöl Milán, Dénes Dániel, Szentes András.

IV. helyezés:
"B" csapat: Lakatos Norbert, Polák Andor, Révai Patrik, Tulkovics Kristóf, Kovács Olivér

felkészítő tanár: Klapper Csaba

 

Úszás diákolimpia megyei döntő Székesfehérvár, 2018. február 11.

Résztvevők:
1. korcsoport: Szabó Lotti, Pósch Sára, Gál Csepke, Dolhai Gábor, Gál Zoltán
2. korcsoport: Sztanoasz Izabel, Szabó Flóra, Polák Andor
3. korcsoport: Czimbalmos Csongor, Tóth Ramóna

Eredmények:

Hátúszás - III. helyezés: Sztanoasz Izabel
Mellúszás - III. helyezés; Gyorsúszás - III. helyezés: Szabó Flóra
50 m. uszonyos úszás - III. helyezés: Szabó Flóra
100 m. uszonyos úszás váltó - I. helyezés: Szabó Flóra, Sztanoasz Izabel


felkészítő tanár: Peidlné Kard Anita

 

Sporttorna verseny országos elődöntő Budapest, 2018. február 10.

Csapatban:
1.k.cs. fiúk: Dolhai Gábor, Paizs Péter, Pálfi Attila, Polák Áron, Szabó János Noel, Szarka Péter
Egyéniben: Kövér Márk, Szarka István

felkészítő tanár: Peidlné Kard Anita

 

Megyei sporttorna verseny Baracs, 2018. január 6.

II. helyezés
1. k.cs. lányok: Gál Csepke Réka, Kovács Eszter Noémi, Moharos Lorina, Szabó Lotti, Pósch Sára, Varga Klaudia
II. helyezés
2. k.cs. lányok: Dénes Regina, Dolhai Ramóna, Kiss Alexandra, Molnár Eliza, Bodrogi Flóra, Varga Viktória

felkészítő tanár: Peidlné Kard Anita

 

Körzeti sporttorna verseny Baracs, 2017. december 12.

I. helyezés
1.k.cs. fiúk: Dolhai Gábor, Paizs Péter, Pálfi Attila, Polák Áron
II. helyezés
2. k.cs. lányok: Dénes Regina, Dolhai Ramóna, Kiss Alexandra, Molnár Eliza, Pósch Sára, Varga Viktória
III. helyezés
1. k.cs. lányok: Gál Csepke Réka, Kovács Eszter Noémi, Moharos Lorina, Szabó Lotti, Varga Boglárka Csilla, Varga Klaudia, Zólyomi Kitti
III. helyezés
3. k.cs. lányok: Bula Viktória, Paksi Viktória, Toman Hanna, Tóth Ramóna
Egyéniben
I. helyezés: Dolhai Gábor
I. helyezés: Szarka István
II. helyezés: Polák Áron
II. helyezés: Kövér Márk
III. helyezés: Pálfi Attila

felkészítő tanár: Peidlné Kard Anita

 

"Vollé2020 Röpisuli" Budapest, 2017. december 10.

Mini-A csapat V. helyezés
Szentes András, Dénes Dániel, Gönczöl Milán, Kovács Olivér, Simon Áron

Mini-B csapat IV. helyezés
Handra Bálint, Tulkovics Kristóf, Vitányi Roland, Terejánszki Benjámin, Lakatos Norbert

felkészítő tanár: Klapper Csaba

 

Pusztaszabolcsi Agrár Zrt. és a völgyhíd alapítvány rajzversenyén helyezést értek el

Dénes Kinga 3. a Kenyér Levente 2. a

Iskolai rajzverseny - alsó tagozat, 2017. december 8.

Helyezettek:
1.a Kiss Dávid
2.a Zólyomi Kitti
3.a Molnár Nóra
4.a Lestár Bence

Mikulás kupa úszóverseny - Iváncsa, 2017. december 5.

25 m. gyorsúszás
III. helyezés: Csoknyai Tamara, III. helyezés: Juhász Barnabás, III. helyezés: Vörös Benjámin

25 m. hátúszás
I. helyezés: Zólyomi Kitti, II. helyezés: Gábor Bence, III. helyezés: Vörös Benjámin

25 m. gyorsúszás
I. helyezés: Gál Enikő, I. helyezés: Csoknyai Milán, II. helyezés: Dolhai Ramóna, III. helyezés: Vörös Korinna

25 m. hátúszás
I. helyezés: Gál Enikő, I. helyezés: Berkesi Ákos, II. helyezés: Dolhai Ramóna, II. helyezés: Csajághy Balázs,
II. helyezés: Vörös Korinna, III. helyezés: Kaszás Zsombor

50 m. gyorsúszás
II. helyezés: Budavári Levente

50 m. gyorsúszás
I. helyezés: Palkó Dominik

50 m. mellúszás
I. helyezés: Budavári Fanni

felkészítő tanár: Peidlné Kard Anita

 

Területi úszás diákolimpia - Iváncsa, 2017. december 5.

1. k.cs 50 m. gyorsúszás
I. helyezés: Pósch Sára, II. helyezés: Gál Csepke, III. helyezés: Szabó Lotti
II. helyezés: Dolhai Gábor, III. helyezés: Gál Zoltán

2. k.cs 50 m. gyorsúszás
I. helyezés: Szabó Flóra, II. helyezés: Sztanoasz Izabel
II. helyezés: Lestár Bence, III. helyezés: Polák Andor

3. k.cs 100 m. gyorsúszás
II. helyezés: Tóth Ramóra
I. helyezés: Czimbalmos Csongor

1. k.cs 50 m. hátúszás
I. helyezés: Pósch Sára, II. helyezés: Gál Csepke, III. helyezés: Szabó Lotti
II. helyezés: Dolhai Gábor, III. helyezés: Gál Zoltán

2. k.cs 50 m. hátúszás
I. helyezett: Sztanoasz Izabel, III. helyezett: Molnár Eliza
II. helyezett: Szarka István

2. k.cs 50 m. mellúszás
I. helyezett: Szabó Flóra
I. helyezett: Czimbalmos Bence, II. helyezett: Szarka István

3. k.cs 50 m. mellúszás
I. helyezett: Szabó Kincső, II. helyezett: Tóth Ramóna

3. k.cs 100 m. mellúszás
I. helyezett: Czimbalmos Csongor

2. korcsoport 4x50 m. gyorsváltó
I. helyezett: Iváncsa - lány
I. helyezett: Iváncsa - fiú

3. k.cs 4x50 m. gyorsváltó
I. helyezett: Iváncsa - lány

felkészítő tanár: Peidlné Kard Anita

 

"Vollé2020 Röpisuli" Budapest, 2017. november 26.

Mini csapat II. helyezés
Révai Patrik, Szentes András, Dénes Dániel, Vitányi Roland, Handra Bálint, Simon Áron

Szuper mini csapat III. helyezés
Kovács Olivér, Polák Andor, Szarka István, Lakatos Norbert

felkészítő tanár: Klapper Csaba

 

Területi mesemondó verseny, Nagyvenyim, 2017. november 17.

I. helyezés:
Pálfi Attila (3. évf.)
Sztanoasz Izabel (4. évf.)

Különdíj:
Csuka Bettina (8. évf.)

IV. helyezés
Kiss Dávid (1. évf.)
Jakus Kristóf (2. évf.)

Iskolai mesemondó verseny

2017. november 9.

1. évfolyam:
Kiss Dávid I. hely
Balogh Angéla II. hely
Simon Gergely III. hely                   

 2. évfolyam:
Jakus Kristóf I. hely
Szabó Lotti II. hely
Baki Zsombor III. hely

3. évfolyam:
Pálfi Attila I. hely
Kiss Alexandra II. hely
Petrányi Tímea III. hely 

4. évfolyam:
Sztanoasz Izabel I. hely
Ágoston Viktória II. hely

"Vollé2020 Röpisuli" Balatonfüred, 2017. október 29.

Mini csapat III. helyezés
Révai Patrik, Szentes András, Tulkovics Kristóf, Vitányi Roland

Szuper mini csapat I. helyezés
Kovács Olivér, Polák Andor, Szarka István, Lakatos Norbert

felkészítő tanár: Klapper Csaba

Labdarúgó diákolimpia

2017. október 9.

I. korcsoport foci diákolimpia körzeti elődöntő, őszi forduló

Részt vett csapatok: Iváncsa, Pusztaszabolcs, Rácalmás, Kulcs.

Eredmény:      1 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség.

A csoportunkban az őszi fordulóban a 3. helyen végeztünk.

2017. október 11.

III – IV. korcsoport foci lány diákolimpia körzeti elődöntő, őszi forduló 

Részt vett csapatok: Iváncsa, Kulcs 

Eredmény: 1 vereség. 

A csoportunkban az őszi fordulóban a 2. helyen végeztünk. 

 2017. október 16.

II. korcsoport foci diákolimpia körzeti elődöntő, őszi forduló

Részt vett csapatok: Iváncsa, Pusztaszabolcs, Adony, Baracs, Kulcs, Rácalmás,  Besnyő.

Eredmények: 4 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség.

A csoportunkban az őszi fordulóban a 2. helyen végeztünk.

 

Európai sporthét - mezei futás, 2017. szeptember 27.

1 – 2. osztály

 

1.       SZABÓ LOTTI                    

2.       MOHAROS LORINA

3.       VARGA KLAUDIA

4.       GÁL CSEPKE

5.       ZÓLYOMI KITTI

6.       BALOGH ANGÉLA

7.       KOVÁCS ESZTER

8.       MOLNÁR FANNI

9.       BERENCZ KINGA

10.   SZABÓ MERCÉDESZ

11.   VÍGH NIKOLETT

12.   PINTYE VIKTÓRIA

13.   NÉMETH VIKTÓRIA

14.   CSOKNYAI TAMARA

15.   SOÓS JÁZMIN

16.   VARGA BOGLÁRKA

17.   KÓNYI DÓRKA

18.   HÁJAS ANASZTÁZIA

19.   PATATICS ANDREA

 

1.       DOLHAI GÁBOR

2.       SZARKA PÉTER

3.       SZABÓ JÁNOS NOEL

4.       JUHÁSZ BARNABÁS

5.       KALTENECZKER ZSOMBOR

6.       SZÁSZ KRISZTIÁN

7.       BAKI ZSOMBOR

8.       MIREIDER EMIL

9.       GÁL ZOLTÁN

10.   PAIZS PÉTER

11.   BALOGH RIKÁRDÓ

12.   STÁHL ÁRMIN

13.   KASZÁS BENEDEK

14.   DOLHAI GERGŐ

15.   VIOLA BENCE

16.   KÖLCZE MILÁN

17.   VÖRÖS BENJAMIN

18.   SERES RÓBERT

19.   JAKUS KRISTÓF

20.   SIMON GERGELY

21.   SIMON SZILÁRD

22.   TANÁCS ANDRÁS

23.   KISS DÁVID

24.   SÁGI ALEX

25.   DOMAK NOEL

26.   VARGA BÁLINT

27.   KÖVESI DOMINIK

28.   GÁBOR BENCE

29.   KENYÉR LEVENTE

30.   LAKATOS DEZSŐ

31.   TÁRNOK LEVENTE

32.   DAL – BO DUIGLIO CRISTOPHE

33.   HORVÁTH MÁTÉ

34.   LÁZÁR DOMINIK

 

3 – 4. osztály

 

1.       SZABÓ FLÓRA

2.       MOLNÁR ELIZA

3.       BALOGH CINTIA

4.       PÓSCH SÁRA

5.       SCHULEK VANDA

6.       KISS ALEXANDRA

7.       BODROGI FLÓRA

8.       HORVÁTH ALEXANDRA

9.       GÁL ENIKŐ

10.   MEDVE NATÁLIA

11.   FARKAS MIRELLA

12.   DÉNES KINGA

13.   DOLHAI RAMÓNA

14.   DÉNES REGINA

15.   VARGA VIKTÓRIA

16.   PALKÓ JÁZMIN

17.   REPPMAN CSENGE

18.   SZUNYI DÓRA

19.   MOLNÁR NÓRA

20.   KÓSA BOGLÁRKA

21.   NAGY JOHANNA

22.   VARGYAS TÍMEA

23.   ÁGOSTON VIKTÓRIA

24.   ZIMA REGINA

25.   SZŰCS JÁZMIN

26.   PETRÁNYI TÍMEA

27.   SZABÓ REGINA

28.   KENYÉR KRISZTINA

 

1.       TEREJÁNSZKI NOEL

2.       POLÁK ÁRON

3.       LESTÁR BENCE, CZIMBALMOS BENCE

4.       BENYOVSZKI ADRIÁN

5.       VÍGH DÁNIEL

6.       JUHÁSZ ÁBEL

7.       KÖVÉR MÁRK

8.       KISS PATRIK

9.       SOMOGYI LÁSZLÓ

10.   CSOKNYAI MILÁN

11.   PÓSCH ÁRON

12.   KIRÁLY RÓBERT

13.   SZENTES RÓBERT

14.   SZAKOS MÁRK

15.   SZABÓ DORIÁN

16.   KÓSA SOLT ATTILA

17.   BERKESI ÁKOS

18.   KÖVESI BENJAMIN

19.   CSAJÁGHY BALÁZS

20.   NAGY SZEBASZTIÁN

21.   LISZI MILÁN

  

5 – 6. osztály

 

1.       TÓTH RAMÓNA

2.       BULA VIKTÓRIA

3.       FENEKES REBEKA

4.       SZABÓ KINCSŐ

5.       PAIZS KINGA

6.       KURKÓ DZSENIFER

7.       PRÓKAI VIRÁG

8.       BAGÓCZKI BETTINA

9.       MOLNÁR LILI IRINGÓ

10.   TAKÁCS EVELIN

11.   KELLNER SÁRA

12.   TOMAN HANNA

13.   LESTÁR PANNA

14.   SZŐKE RÉKA

15.   PAKSI VIKTÓRIA

16.   LÁSZLÓ VIVIEN

17.   MOHAROS LILLA

18.   CSUKA TAMARA

19.   NÉMETH ALÍZ

20.   PATLÓK DARINA

21.   JANKOVICS KITTI

22.   BÁNÓCZKI VIKTÓRIA

23.   HORVÁTH TÜNDE

 

1.       DÉNES DÁNIEL

2.       POLÁK ANDOR

3.       SZENTES ANDRÁS

4.       LAKATOS NORBERT

5.       GÖNCZÖL MILÁN

6.       SIMON ÁRON

7.       TEREJÁNSZKI BENJAMIN

8.       KOVÁCS OLIVÉR

9.       BILDMAN BENCE KRISTÓF

10.   LAKATOS MIHÁLY

11.   RÉVAI PATRIK

12.   HANDRA BÁLINT

13.   SZABÓ DÁNIEL

14.   BUDAVÁRI LEVENTE

15.   VITÁNYI ROLAND

16.   SZARKA ISTVÁN

17.   BODOR RAJMUND

18.   CZIMBALMOS CSONGOR

19.   MURÁNYI KEVIN

20.   ÁGOSTON ÁDÁM

21.   OLÁH RAJMUND

22.   SINKA LÁSZLÓ

23.   TULKOVICS KRISTÓF

24.   DÉNES DOMINIK

25.   KÁRÁSZ KRISTÓF

26.   NÉMETH ÁDÁM

27.   TÁRNOK ATTILA

28.   NAGY KRISZTOFER

29.   TOMAN ZSOMBOR

30.   SZALÓ ZOLTÁN 

 

7 – 8. osztály

 

1.       PALKÓ FRUZSINA

2.       SZABÓ LORETTA MERCÉDESZ

3.       HORVÁTH DORINA

4.       FÖDELEVICS ELIZABET

5.       BUDAVÁRI FANNI

6.       BAKI DORINA

7.       KOVÁCS RUBINA ESZTER

8.       NÉMETH EVELIN

9.       LAJOS IZABELLA

10.   ANDA SZIMONETTA BIANKA

11.   HIDÁN CSENGE

12.   BLASKÓ RAMÓNA KATALIN

13.   KHALIL KHAULA

14.   ORBÁN BIANKA NOÉMI

15.   VÁMOS BRIGITTA

16.   MARCZINKA LÍVIA

17.   CSUKA BETTINA

18.   CZIMBALMOS BÍBORKA

19.   BÓR LAURA PETRA

20.   HORVÁTH BOROSTYÁN

21.   HORVÁTH RÉKA

22.   SZABÓ DORINA

23.   SOÓS HENRIETTA VIVIEN

 

Európai sporthét - kéttusa, 2017. szeptember 26.

2009-

 

1.     PÓSCH SÁRA

2.     SZABÓ LOTTI

3.     NAGY BORÓKA

4.     BODROGI FLÓRA

5.     GÁL CSEPKE

6.     KOVÁCS ESZTER

7.     ZÓLYOMI KITTI

 

1.     MARCZI ZSOMBOR

2.     POLÁK ÁRON

3.     DOLHAI GÁBOR

4.     KAPUSI PÉTER

5.     GÁL ZOLTÁN

6.     FÜSI DOMONKOS

7.     SZABÓ JÁNOS NOEL

8.     KALTENECZKER ZSOMBOR

9.     VÖRÖS BENJAMIN

 

2008 – 2007

 

1.     SZABÓ FLÓRA

2.     REITER REBEKA

3.     MOLNÁR ELIZA

4.     IGNÁTH PANNA

5.     GÁL ENIKŐ

6.     PALKÓ JÁZMIN

7.     KISS ALEXANDRA

8.     VARGA VIKTÓRIA

 

1.     KIS MÁTÉ

2.     LESTÁR BENCE

3.     MARCZI BARNABÁS

POLÁK ANDOR

4.     CZIMBALMOS BENCE

5.     SZARKA ISTVÁN

6.     NAGY BULCSÚ

7.     CSOKNYAI MILÁN

8.     TEREJÁNSZKI NOEL

 

 

2006 – 2005

 

1.     KŐHALMI – HIMFY JÚLIA 

2.     KIS KATA

3.     FÜSI BORBÁLA

TÓTH RAMÓNA

4.     SZABÓ KINCSŐ

5.     BULA VIKI

6.     TAKÁCS EVELIN

 

1.     MURÁNYI KEVIN

2.     CZIMBALMOS CSONGOR

3.     OLÁH RAJMUND

4.     BENYOVSZKI ADRIÁN

 

 

Összetett verseny:

 

1.     MARCZI – KAPUSI

2.     DOLHAI – GÁL

3.     KALTENECZKER – SZABÓ

 

1.     BODROGI – PÓSCH

2.     SZABÓ - KOVÁCS

 

1.     MARCZI – KIS

2.     CSOKNYAI – LESTÁR

3.     CZIMBALMOS - TEREJÁNSZKI

 

1.     MOLNÁR – SZABÓ

2.     IGNÁTH – REITER

3.     GÁL – VARGA

 

1.     KIS – FÜSI

2.     BULA – TÓTH

3.     SZABÓ – TAKÁCS

 

1.     MURÁNYI – BENYOVSZKI

2.     OLÁH - CZIMBALMOS